ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΚΕΦΙ ΣΤΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

Σήμερα Τσικνοπέμπτη, το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Γυμνασίου Ανατολής, επεφύλαξε μία ακόμα γιορτινή έκπληξη για όλη τη σχολική κοινότητα! Με την ευγενική προσφορά του και την εύχαρη παρουσία αρκετών μελών του Δ.Σ, μαθητές-μαθήτριες και εκπαιδευτικοί χόρεψαν, τραγούδησαν, φιλοτέχνησαν το Γαϊτανάκι, απόλαυσαν το παραδοσιακό τσίκνισμα της ημέρας. Η Διεύθυνση, ο Σύλλογος Διδασκόντων και η Μαθητιώσα Νεολαία του σχολείου μας ευχαριστούν θερμά το Προεδρείο του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων που συνέβαλε στην υλοποίηση της πρότασης του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου να γιορτάσουμε τη φετινή Αποκριά με χαρά και κέφι στο σχολείο μας!

Πολλά συγχαρητήρια στην Υποδιευθύντριά μας, κυρία Θανάση, στον Γυμναστή μας, κύριο Τόλη και στον Μουσικό μας, κύριο Βούλγαρη, οι οποίοι συντόνισαν τη σχολική αυτή δράση, ώστε να διεξαχθεί σε κλίμα ευφορίας αλλά και ευπρέπειας.

Χ Ι Λ Ι Α   Μ Π Ρ Α Β Ο    Σ Ε    Ο Λ Α    Τ Α    Π Α Ι Δ Ι Α !!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ – ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ – ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΠΑΚΑΛΗ ΠΕ02

********************

ΟΛΟ ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΥΛΙΚΟ ΕΔΩ!

ΚΑΙ ΕΔΩ (ΒΙΝΤΕΟ)