Διάκριση Μαθητή του σχολείου μας

Ο μαθητής του σχολείου μας Ιάσονας Βασιλείου συμμετείχε στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Judo που πραγματοποιήθηκε στη Θεσσαλονίκη στις 17 Φεβρουαρίου. Ο Ιάσονας ήρθε 4ος στην κατηγορία των 55 κιλών.

Η Διεύθυνση του σχολείου συγχαίρει τον μαθητή εύχεται στην επόμενη διοργάνωση να φέρει στο Σχολείο μας ένα μετάλλιο!

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Μία απάντηση στο Διάκριση Μαθητή του σχολείου μας

1. Ο/Η ΤΑΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ λέει:

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΣΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΤΟΜΟ.ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ Κ ΜΙΑ ΠΙΚΡΙΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΗΤΑΝ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ K ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΑΝΕ ΠΡΩΤΕΣ Κ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΘΕΣΕΙΣ .ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΩ ΘΕΜΑ ΡΑΤΣΙΣΜΟΥ- ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ -ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ (ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΟΥΝ)Κ ΑΛΛΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΤΟΥΣ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ.ΑΣ ΔΩΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΑΣ ΚΙΝΗΤΡΑ ΕΦΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΤΑΛΕΝΤΑ Κ ΝΑ ΠΡΩΟΘΟΥΝΤΑΙ.-ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ -ΑΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ «ΠΑΙΔΕΙΑ» ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΗ ΓΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΕΥΓΕΝΗ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΨΥΧΙΚΗ Κ ΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΚΛΕΙΝΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ Μέχρι σήμερα κανένα παιδί δεν μπορεί να ασχοληθεί με τον αθλητισμό στο βαθμό που θέλει.