ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΣΘΩΣΗ ΤΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ

Η  Ενιαία Σχολική Επιτροπή Β/θμιας Εκπαίδευσης  του Δήμου Ιωαννιτών προκηρύσσει, δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές, για την μίσθωση των κυλικείων  του 5ου Γενικού Λυκείου Ιωαννίνων και του 1ου Γυμνασίου Ανατολής.

Ο διαγωνισμός θα γίνει δημόσια στο γραφείο της   Ενιαίας Σχολικής Επιτροπής Β/θμιας Εκπαίδευσης  του Δήμου Ιωαννιτών,  Αβέρωφ 6 1ος όροφος, στις 29 Ιουνίου  2012 ημέρα Παρασκευή και ώρες 10:00 π.μ. για το  5ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων και  11:30 π.μ. για το   1ο Γυμνάσιο Ανατολής

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να απευθύνονται στα Γραφεία της Ενιαίας Σχολικής Επιτροπής Β/θμιας Εκπαίδευσης  του Δήμου Ιωαννιτών καθώς και στα παραπάνω σχολεία  απ΄  όπου μπορούν να παραλάβουν αντίγραφο της διακήρυξης του διαγωνισμού, να δουν το χώρο του κυλικείου και να πληροφορηθούν κάθε τι σχετικό, κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

ΑΙΤΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥ