2024 ΕΥΧΕΣ! ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΡΧΗ … ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

Η Διεύθυνση και το Διδακτικό Προσωπικό του 1ου Γυμνασίου Ανατολής εύχονται ολόψυχα σε όλη τη Σχολική Κοινότητα Χρόνια Πολλά και Καλή, Δημιουργική Χρονιά με υγεία και επιτυχίες! Προσωπική και οικογενειακή ευτυχία, Ειρήνη και Αγάπη σε όλο τον κόσμο!!!

Τώρα που επιστρέφουμε στο σχολείο μας, ας  ακολουθήσουμε τους  κανόνες  υγιεινής  σύμφωνα με τις συμβουλές του ΕΟΔΥ, ώστε να περάσουμε τον χειμώνα με όσο το δυνατόν λιγότερα περιστατικά νοσημάτων από γρίπη ή COVID.  Μπορείτε να επισκεφθείτε  την ιστοσελίδα του σχολείου μας και να ενημερωθείτε τόσο για τα μέτρα που προτείνει ο ΕΟΔΥ όσο και για την εγκύκλιο του ΥΠΑΙΘΑ σχετικά με τις απουσίες λόγω covid. Σας ενημερώνουμε, δε, ότι η ΔΔΕ  θα μας προμηθεύσει από αύριο self test.

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΡΧΗ!

ΕΟΔΥ